Prisijunkite, kad galėtumėte matyti geriausius skelbimus. Užsiregistruokite, jei dar neturite paskyros.

Echoloto nuoma

2023-09-21 18:48:45   Echolotai   Kaunas   1.1K peržiūrėjo ID: W4QbY59bzqM

Miestas: Kaunas

Kaina: 10 € Galima derėtis


*GARMIN STRIKER Vivid 7sv echolotas su ryškiu 7 colio dydžio ekranu, integruotomis GPS funkcijomis ir "Quickdraw Contours" batimetrinių žemėlapių sudarymo programine įranga. Komplektuojamas su GT52HW-TM keitikliu, kuris puikiai tinka žvejams, kurie žvejoja gėlame vandenyje ir nori CHIRP tradicinio sonaro ir CHIRP ClearVü bei CHIRP SideVü skenuojamojo sonaro. Šis keitiklis nuolat rodo aiškias ir ryškias žuvų linijas, puikiai atskirdamas objektus, taip pat aiškiai apibrėžia struktūrą apačioje ir šalia valties.
IPX 7 atsparus vandeniui iki 30 min. Maksimalus gylis gėlame vandenyje - 700 metrų.Para-15 eurų. Užstatas 100 eurų.
*GARMIN STRIKER Plus 5 cv,t ai paprastas naudoti 5 colių spalvinis echolotas su "Garmin CHIRP" tradiciniu ir CHIRP ClearVü spinduoliu (Garmin GT20-TM TRDX).Integruota "Garmin Quickdraw Contours" batimetrinių žemėlapių sudarymo programinė įranga leidžia kurti ir išsaugoti iki 8000 kv. km ploto žemėlapius.
Integruotas GPS imtuvas leidžia pažymėti kelionės taškus, kurti maršrutus ir matyti valties greitį. Ryškus, puikiai saulės šviesoje įskaitomas 5" ekranas ir intuityvus valdymas.Tvirtos konstrukcijos korpusas puikiai tinkantis įvairioms žvejybos sąlygoms- para 10 eurų. Užstatas 50 eurų.
Echolotai komplektuojami su akumuliatoriaus baterija, spinduolio (sonaro) ir ekrano laikikliais.

Papildomos detalės

Būklė
Naudota
Veiksmas
Nuoma